Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Merhaba;


   1988 yılında kurulmuş olan fırmamız, zaman içerisindeki gelişimiyle 20.000 m2 alanda, üretım alanlarını 7.500 m2 'ye çıkarmış ve teknolojık yatirimlarla kapasıte ve kalıtesını artirmiştir.

   Müşterilerimizin talebi doğrultusunda 2009 yılında imalat sahasına, hidrolik atölye ve özel imalat preslerini, 2010 yılında ise kapak revizyon makinası ve takımlarının imalatına girerek üretim ağını ve kapasitesini artırmış, Kaliteden taviz vermeyen anlayışı sayesinde iso 9001:2000 sistemlerinin gerekliliklerini hassasiyetle yerine getirmektedir.


   Kapasitenin artması ile teknolojik yatırımlara yönelen HONEKS, argeye vermiş olduğu önem ve yatırımlarla, üretmiş olduğu makinaların genelini ihraç ederek, yurtdışında aranır marka haline gelmiştir.


   Bugün ise HONEKS değişik ebat ve kapasitelerde; kırank taşlama makinaları, silindir rektefiye makinaları, yatay ve dikey hidrolik honlama tezgahları, Anayatak bara tezgahları, motor blok ve kapak taşlama makinaları, kol burcu bara makinaları, sbop yuva işleme tezgahı, motor blok ve kapak çatlak tes makinaları, sbop taşlama, 20 tondan 500 tona hidrolik atelye peresleri, disk torna makinası, dizel pompa ayar cihazları, dik sütunlu matkaplar, servis ekipmanları, hava kopresörleri, isteğe bağlı özel makinalar ve tezgah aparatları üreterek, farklı makine imalatları ilede sektörde öncü bir kuruluş olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.


   Üretimhaneden çıkan ürünlerin tamamı, deneme ve kontrolleri yapıldıktan sonra, sevkiyat veya stok a sevk edilmektedir. Çalışanlarımız, bayilerimiz ve müşterilerimiz ile bir bütün olarak takım ruhu içinde çalışmak, müşteri memnuniyetini de göz önünde bulundurarak, kararlılık ile büyümeyi başarabilen bir şirket olarak devam etmektedir.


   Saygılarımızla;